Найдорожчі додатки в Google Play тепер коштуватимуть $999,99

23:55, 24.05.2024

Багато платних застосунків для Android коштують навряд чи дорожче за чашку кави, але в "Play Маркеті" трапляються екземпляри вартістю в десятки і навіть сотні доларів. Застосунки для бізнес-користувачів і річні підписки можуть обходитися дуже недешево, але на майданчику існує межа максимальної суми, що стягується. І тепер вона зросла.

Коли Google тільки запустила свій магазин додатків, ліміт на максимальну транзакцію було встановлено на позначці $200. Наприкінці 2015 року компанія підняла його вдвічі - до $400. Тепер же в Google вирішили збільшити цей показник до $999,99. Про це компанія повідомила на конференції Google I/O минулого тижня. Така висока сума зустрічатиметься нечасто - як за купівлю самого додатка, так і за транзакції всередині нього. Але якщо вже така можливість тепер дарована Google, знайдуться і розробники додатків, які нею скористаються. Можливо, серед них опиняться преміальні додатки, які існують виключно для того, щоб демонструвати оточуючим, наскільки заможний користувач, який ними володіє. Практичну користь від цього отримають розробники корпоративного ПЗ або постачальники корпоративних сервісів з річною підпискою.

З 2015 року розширилася як географія поширення Android, так і асортимент пристроїв, що працюють під управлінням цієї платформи. Щомісяця активними пристроями на Android користуються понад 3 млрд осіб - сюди входять не тільки смартфони та планшети, а й розумні годинники, телевізори і навіть автомобілі. З огляду на таку велику аудиторію і широкий асортимент пристроїв, знайдуться і ті, хто захоче стягувати за свій продукт $999,99, і ті, хто готовий платити такі гроші. Google також розширила набір фінансових інструментів у "Play Маркеті" - можливість оформлення підписки на виплат дала змогу на 8 % підняти кількість підписок і на 4 % збільшити витрати користувачів.

І, звичайно, не можна забувати, що магазин додатків приносить значний дохід самій Google. Якщо річний виторг розробника не перевищує $1 млн, він платить 15 % з кожної транзакції; а з суми, що перевищує $1 млн, доводиться платити вже 30 %.

Джерело: SmartPhone.ua


Обговорення новини

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Попередні новини


купить телефон в Одесі, Україна