|
||
Обираємо дизельний генератор: потужність, фази, варіанти запускуГенератори на дизельному паливі є оптимальним варіантом автономного електричного забезпечення житлових будинків, промислових і комерційних будівель. Такі пристрої встановлюються й експлуатуються в міру необхідності як аварійне або додаткове джерело струму. При виборі дизельного генератора, асортимент яких можна переглянути на за потреби придбати в https://genset.com.ua/product-category/dizelnye-generatory/, найбільш важливими критеріями, на які слід звертати увагу, вважаються такі параметри, як:
Високий попит на такі електростанції на рідкому паливі по інформації від спеціалістів Genset зумовлений тим, що вони вирізняються надійністю конструкції, простотою використання, економічною витратою пального та можливістю тривалої безперебійної роботи впродовж тривалого часу, особливо за умови під'єднання бака для пального підвищеної ємності. Максимальна потужність дизельного генератораДля визначення необхідної потужності дизельного генератора, необхідно з'ясувати і скласти заявлені показники споживаної потужності всіх електричних приладів, які планується одночасно підключати до енергетичної установки. При цьому потрібно враховувати не номінальне, а пікове (максимальне) значення. Потужність підбирають із запасом у 30% - це дасть змогу забезпечити рівномірність навантаження і мати невеликий резерв для підключення інших приладів. Кількість фаз генератораІншим важливим критерієм вибору компактної дизельної електростанції є число фаз. У продажу можна зустріти однофазні та трифазні генератори. Конкретний вибір залежить від умов експлуатації, а також від типу пристроїв, що підключаються до установки. У чому різниця:
Наявність синхронізаціїУсі представлені в продажу дизельні генератори можна поділити на дві великі групи - синхронні та асинхронні моделі.
Джерело: SmartPhone.ua Обговорення новиниКоментариев пока никто не оставил. Станьте первым! Попередні новини
|
|
|