Представлено носимий ШІ-пристрій Omi, який читає думки

21:36, 09.01.2025

На виставці CES 2025 представлено пристрій Omi за ціною $89, який слухає розмови користувача, витягує з них корисну інформацію і складає зведення за допомогою штучного інтелекту. Але головне - він читає думки свого власника і знає, коли той звертається до пристрою.

Під час демонстрації творець проєкту Нік Шевченко (Nik Shevchenko) поставив "у порожнечу" запитання, не звертаючись ні до кого конкретно, але подумки вибрав адресатом Omi - і отримав згенеровану ШІ відповідь на свій телефон. Гаджет зчитував його мозкові хвилі, зрозумів, до кого насправді звертався користувач, і виконав команду. Для виконання свого завдання пристрій обходиться лише одним електродом, але за два роки, вважає пан Шевченко, Omi зможе не лише визначати адресата висловлювання, а й виконувати серйозніші завдання - зрештою зчитувати та зберігати думки користувача.

У теперішньому вигляді гаджет носиться на шнурку на шиї і за необхідності кріпиться на скроні. Пристрій постійно слухає користувача і допомагає йому осмислити повсякденне життя; ресурсу акумулятора вистачає на три дні. Для його запуску не потрібно називати будь-якого кодового слова, але можна звертатися до Omi безпосередньо. Воно може підготувати зведення зустрічі і тезисно представити подальші дії. Під час презентації автор проєкту поцікавився котируванням біткоїна, і за кілька секунд отримав відповідь у застосунку на телефоні. Повідомлення від застосунку надходили досить часто і не завжди були корисними, але пан Шевченко списав це на попередню версію пристрою.

У продаж Omi надійде у II кварталі цього року. Наразі пристроєм користуються 5000 людей - їм гаджет допомагає складати нотатки, шукати інформацію та виконувати завдання, звичайні для помічників із ШІ. Уже діє магазин додатків Omi, який розробники використовують, наприклад, для підключення до популярних зовнішніх сервісів - доступні 250 додатків, а ОС пристрою доступна з відкритим вихідним кодом. Метою проєкту Omi є створення багатофункціональної платформи, не обмеженої одним лише пристроєм або додатком. Для виконання практичних завдань використовуються моделі Meta і OpenAI, що дає змогу швидко розгортати нові можливості.

Джерело: SmartPhone.ua


Обговорення новини

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Попередні новини


купить телефон в Одесі, Україна