|
||
Радіообладнання для спілкування без перешкодСмартфони давно й міцно увійшли в наше життя, адже дозволяють за секунду зв'язатися з колегами, друзями чи швидко викликати екстрені служби. Проте покриття операторів мобільного зв'язку присутнє не у будь-якій місцевості. Для таких випадків розроблено радіоапаратуру, зокрема портативні радіостанції. Завдяки рації члени експедиції, водії, що разом їдуть у колоні, військові, працівники екстрених служб, можуть оперативно викликати підмогу. Яку рацію обрати і не помилитися?Залежно від принципу передачі сигналу рації поділяють на:
Аналогові більше підходять для використання на відкритій місцевості оскільки в умовах міської забудови їхній сигнал втрачається. Цифрові рації краще обирати для міської забудови, оскільки їхній сигнал не губиться в умовах перешкод. Також цифрові рації добре очищають голос від шумів, що значно спрощує комунікацію. Ще одна велика перевага цифри над аналоговими раціями є здатність шифрувати канал. Гібридні, аналогово-цифрові рації підтримують обидва способи передачі, тому користувач може обрати оптимальний режим. Не менш важливий параметр вибору рації — діапазон мовлення. За цим параметром виокремлюють рації у діапазонах:
Існують, але практично не продаються, оскільки стандарт AM за всіма параметрами гірший за FM. Найпоширенішими вважаються рації FM, оскільки вони забезпечують гарну дальність та частоту сигналу. Рації AM менш поширені, оскільки в цьому стандарті сигнал передається гірше. Гібридні рації можуть працювати в обох режимах. Одним із яскравих представників цифрових рацій упевнено можна назвати Hytera HP705 VHF. Це тонкий та легкий пристрій, що відрізняється містким літій-полімерним акумулятором. Також у рації встановлено покращений передній динамік, застосовано технологію шумоподавлення, котра значно покращує якість звуку, скорочує небажані фонові шуми. Водовідштовхувальне покриття також сприяє витіканню води, що потрапила в порожнину динаміка, завдяки чому забезпечується постійна чіткість звуку. На одній підзарядці акумулятор гарантує до 26 годин роботи. Ретранслятори — посилення сигналу у віддалених районахНа деяких ділянках місцевості навіть рації не здатні впоратися з завданням, адже не можуть передати сигнал. Саме в таких випадках потрібно застосовувати ретранслятор, котрий посилює радіосигнал, розширюючи територію покриття. Замовити ретранслятори можна для різних типів зв'язку, зокрема стільникового та радіозв'язку. Працює такий прилад за принципом підсилювача — приймає сигнал від радіостанції на нижчій частоті, після чого відправляє вже на вищій частоті. Найповніший вибір радіостанцій, ретрансляторів та аксесуарів для радіообладнання представлено в магазині Comtrade. Тут ви завжди знайдете відповіді на всі питання, стосовно вибору рацій. Джерело: SmartPhone.ua Обговорення новиниКоментариев пока никто не оставил. Станьте первым! Попередні новини
|
|
|