|
||
Смартфони та батьківський контроль для дітей - чому це важливо?У наш час діти практично з пелюшок не випускають смартфона з рук. Аби дитина не плакала, батьки багато-чого їй дозволяють: мультики, ігри, соцмережі та інші розважалки. Підростаючи, дитина все менше виринає зі свого гаджета в реальне життя. Батьки, бабусі та інші дорослі починають сильно хвилюватися, і хоч якось намагаються контролювати час, проведений дітьми в телефоні. Але оскільки залежність вже розвинулася і екранний час на певному етапі витіснив реальність, досягти цього непросто. Але рішення все ж є! Урізноманітнити життя дитини і додати до нього корисні заняття (прогулянки, спорт і здоровий сон) можна, використовуючи додатки для батьківського контролю, безкоштовні або платні з розширеними можливостями. Проблеми, що виникають у дітей при безконтрольному використанні смартфонаЯкщо просто вручити пристрій в руки дитини і не цікавитися, що ж роблять мої діти в ньому, не контролювати час і не блокувати неналежний контент, з часом у дітей можуть з'явитися проблеми із затримкою розвитку і поведінкою, які наведені нижче:
Гаджети приносять користь, якщо вчити дитину користуватися ними дозовано, і не забувати, що дитина повинна бути під наглядом, незалежно від того наскільки вона чесна і відповідальна. Screen time: норми для дітейДе перебуває ваша дитина? На які сторінки в мережі вона заходить? Скільки часу вона на це витрачає? Ці питання часто цікавлять батьків. І дійсно, знати, де перебуває дитина важливо не тільки в реальному житті, але і у віртуальному світі. Педіатри радять користуватися рекомендаціями і враховувати денну норму перебування дитини біля екрану відповідно до її віку:
Завдання батьків відстежувати, як дитина користується гаджетами, і чи дотримується вона тимчасових рамок, щоб допомогти їй в розвитку. Використовуючи електронні пристрої в колі сім'ї, коли діти і батьки проводять час разом, їх взаємини стають міцнішими. Хороша комедія або мультфільм підуть на користь всій родині. Також, таким чином, можна варіювати тривалість використання гаджетів, щоб діти легше переносили тимчасові обмеження. Дитина під наглядом - які кроки допоможуть батькам?Ви розумієте небезпеки тривалого просиджування перед екраном і хочете безболісним способом зменшити проведення часу дитини в телефоні? Один з методів, яким батьки користуються — в спокійній, доброзичливій манері сісти поруч з дитиною і все обговорити. Що обговорювати?
Можна пропонувати альтернативи, привчаючи дітей до пазлів, настільних ігор та інтерактивних іграшок. Школярів можна долучати до самовираження в творчих гуртках, спільного відвідування кіно, театрів і музеїв. Якщо у вас велика сім'я, моніторинг експлуатації електронних пристроїв здійснювати не так вже й просто. А діти можуть обходити заборони і бунтувати проти них. Тому існують більш сучасні методи, що допомагають налаштувати "сімейний доступ" в мережі і здійснювати більш точний контроль над дітьми. Спеціально розроблений софт для дітей і батьків допомагає бути в курсі, де ваша дитина і чим вона зайнята, з ким спілкується. Додатки дають можливість активувати спеціальний дитячий режим, де дитині будуть доступні тільки дозволені додатки. Де моя дитина? Додаток Батьківський контроль Kroha: його особливості та перевагиParental Control Kroha https://parental-control.net/ua/ дає можливість батькам не тільки знати, де перебувають діти, а й допомагати їм вибирати краще в мережі Інтернет і захищати від поганого. Використання даного софту дозволяє:
Одночасно можна підключити до облікового запису 5 пристроїв в різних ролях Батьки/Дитина (сімейний доступ). При реєстрації необхідно вибрати режим дитини або батька, безпосередньо в додатку. Керуйте смартфоном своєї дитини віддалено, без тиску на неї, з допомогою додатку Батьківський контроль Кроха ви зможете легко визначити місце розташування дітей і знайти дитину, якщо вона, наприклад, заблукала або загубилася. Безпечна батьківська зона — зручний інструмент контролю і дотримання правил користування телефоном. Пробна версія батьківського контролю доступна протягом 5 днів або ж можна відразу придбати платний софт і завжди тримати руку на пульсі! Джерело: SmartPhone.ua Обговорення новиниКоментариев пока никто не оставил. Станьте первым! Попередні новини
|
|
|