Юридичний аутсорсинг (надання юридичних послуг організаціям) - послуга, що користується великим попитом у підприємців, компаній та підприємств. Це пояснюється тим, що ця послуга вигідна й ефективна.
Серед переваг юридичного аутсорсингу варто відзначити:
- Ціни на абонентське обслуговування нижчі порівняно з витратами, які знадобляться, якщо утримувати власний юр.відділ (юриста), деталі можна дізнатись тут https://www.mogol-alfa.com.ua/ua/. Із заробітної плати співробітників доводиться робити податкові відрахування та соціальні внески, а співпраця з аутсорсером сприяє зниженню оподатковуваної бази. Крім того на віддалене адміністрування можна віддати і бухгалтерію.
- Якщо утримувати свій юридичний відділ, знадобиться додаткове офісне приміщення, оргтехніка, канцтовари, до того ж доведеться обслуговувати довідково-правові системи і купувати ліцензійне програмне забезпечення.
- Безперервна робота. Штатні співробітники іноді хворіють, йдуть у відпустку, неочікувано звільняються і навіть ідуть у конкуруючу фірму. Аутсорсер обслуговуватиме клієнта постійно.
- Можливість розірвання договірних відносин у будь-який час, або згідно умов підписаного договору.
- Надання послуг юридичного аутсорсингу актуальне для тих, хто потребує подібного обслуговування рідко і штатний юрист не потрібен.
Послуги юридичного аутсорсингу
Список як мінімум такий:
- консультування в письмовій та усній формі з будь-якого питання, пов'язаного з діяльністю організації;
- правовий аналізу внутрішніх документів компанії, розроблення локальної правової та установчої документації, внутрішнього регламенту і посадових інструкцій, іншої документації;
- розроблення та правового аналізу контрактів, оцінювання правового ризику угоди, що укладається;
- досудове врегулювання конфліктів;
- представлення інтересів клієнта у відомствах та інших структурах;
- захисту від нелегальних перевірок;
- за потреби представлення інтересів компанії в переговорах із клієнтами;
- вирішення спірних моментів між керівником організації та співробітниками з дотриманням законодавства та інтересів компанії;
- юридичний супровід у випадку, якщо підприємство реорганізується або ліквідується.
Щоб почати співпрацювати з аутсорсером, потрібно укласти договір про юридичний супровід. Які саме послуги отримуватиме клієнт, обумовлено його потребами, причому їх можна коригувати під час виконання угоди. Терміни та умови розірвання контракту, а також абонплата обумовлюються додатково. Коли договір підписано, то за даними які має редакція Smartphone.ua, за клієнтом закріплюють юриста, який займається надалі юридичним супроводом організації.