![]() |
||||
Огляд бездротових павербанків Canyon OnPower 505 та OnPower 510: зарядка до 20 Вт від батареї на 5000 і 10000 мАгЯкої б ємності акумулятор не був у вашому смартфоні, він іноді розряджається в найбільш непідходящий момент і змушує вас шукати кабелі, блок живлення та розетку, або просити у когось павербанк. Це не зручно і стане не актуальним, якщо познайомитесь з новинками від бренду Canyon. У цьому огляді розповідаю про можливості та досвід користування компактними павербанками OnPower 505 та OnPower 510, які підтримують бездротову зарядку потужністю до 15 Вт, а через Type-C порт віддають до 20 Вт. При цьому батареї моделі OnPower 505 вистачає на одну повну зарядку вашого iPhone 12/iPhone 13. Чи хороший це результат? Так. Подробиці в огляді. Дизайн та Корпус Коли я обираю портативний зарядний пристрій для своїх гаджетів, для мене важливо, щоб він технічно і візуально відповідав моїм потребам. Моделі Canyon OnPower 505 та OnPower 510 візуально без недоліків. Корпус максимально запаковано в алюмінієвий сплав. Лише площина, якої торкатиметься тилова панель смартфона, з вогнетривкого пластику (ABS+PC). Колір останнього підібрали відповідно кольору металу. На цій же стороні нанесені технічні характеристики пристроїв. Під пластиком прихована батарея, апаратна схема управління зарядом та магніт. Враженням від потужності останнього поділюсь нижче. Порт USB-C, чотири діоди з білою підсвіткою (показують залишок зарядку), один синій діод (статус роботи) та єдина на корпусі кнопка розміщені на короткому торці. Кнопка потрібна для старту зарядки, якщо вона не розпочалась автоматично, та перевірки залишку заряду. Габарити павербанків:
По товщині модель OnPower 505 можна порівняти з сучасними смартфонами з акумулятором на 5000 мАг. При цьому модель OnPower 510 іноді навіть легша за більшість таких телефонів. Маю визнати і записати в переваги, що павербанки дуже компактні і легкі для своєї ємності, що дозволяє без дискомфорту носити їх в кишені. Ємність обох павербанків відповідає стандартам безпеки авіакомпаній. Збірка виконана відмінно. Можливості Мене здивувало, наскільки зручним у використанні є магнітний павербанк Canyon. Це мій перший досвід з такими пристроями. Завдяки магнітному кріпленню зарядка автоматично вмикається без потреби натиснути кнопку живлення, що робить її максимально простою. Потужний магніт надійно утримує смартфон у правильному положенні, запобігаючи будь-яким зміщенням. Навіть в автомобілі цим павербанком користуватись зручніше, ніж деякими базовими бездротовими зарядками. Бо смартфон не зміщується в процесі руху авто по не завжди якісних українських дорогах, немає потреби поправляти пристрій і пересувати його в зону зарядки. Врахуйте це, бо постійні відключення/підключення зарядки не йдуть на користь батареї вашим iPhone. Характеристики павербанків:
Технологія бездротової зарядки забезпечує сумісність з усіма iPhone (в яких вона передбачена) та іншими пристроями, що її підтримують Qi. Вихідна потужність бездротової зарядки - до 15 Вт. Порт USB-C при цьому буде корисним всім іншим, хто хоче отримати заряд з павербанку. Підтримка Power Delivery гарантує максимальну потужність на віддачу у 20 Вт. Заряджати ж зможете максимальною потужністю в 18 Вт. Кабель довжиною 30 см передбачений комплектацією. Також підтримується наскрізна зарядка. Це означає, що ви можете одночасно заряджати і сам акумулятор, і свій смартфон. При цьому павербанки можуть одночасно віддавати заряд на USB-C порт і по бездротовому каналу. На що вистачає 100% заряду моделі OnPower 505 (5000 мАг):
Павербанк Canyon OnPower 510 подвоює ці показники. Більшості з нас такі цифри дозволять залишатися на зв’язку та в мережі без зайвих хвилювань щодо рівня заряду батареї як мінімум на день. Якщо ж заряджатись через кабель, то вище перераховані цифри можна навіть покращити, адже матимемо менші втрати енергії при передачі. При цьому звертаю увагу, що в процесі бездротового заряджання якихось критичних перегрівів не спостерігав ні на корпусі павербанка, ні на смартфонах. Для довідки, порт USB-C дозволяє зарядити iPhone 14 з 0% до 50% всього за 30-35 хв хвилин. Висновок Після кількох днів використання зовнішніх акумуляторів Canyon OnPower 505 та OnPower 510, можу впевнено сказати, що це безальтернативний вибір для тих кому потрібен павербанк, але не потрібні зайві кабелі, зайва вага та габаритні аналоги з зарядом на 20000 мАг і більше. Бездротова зарядка без сумніву додає зручності, усуваючи потребу в кабелях. Уточню, що для пристроїв з лінійки OnPower кабель потрібен лише щоб їх самих підзарядити, або забрати їх заряд максимально швидко. Модель Canyon OnPower 505 варто обирати тим, хто крім смартфона, виходячи з дому, нічого зайвого не бере. Бо ця модель павербанка легко розміститься в кишені і там же зможе непомітно підзарядити смартфон без дискомфорту для власника. Canyon OnPower 510 - павербанк для більш активних, але таких само мобільних користувачів сучасної техніки. Його заряду вистачає, щоб зарядити смартфон, годинник та навушники більше ніж один раз. Маючи пристрій з підтримкою бездротової зарядки або чохол з магнітом, який призначений для правильної фіксації, обидва павербанки легко під нього підлаштовуються і забезпечують надійну та ефективну передачу заряду вашому гаджету.
Андрій Лазаускас Источник: SmartPhone.ua
Обсуждение статьиКоментариев пока никто не оставил. Станьте первым! |
|
|||