|
||||
Огляд мишки Logitech Signature M650: невелика, красива, бездротова та зручнаLogitech Signature M650 - дуже проста мишка, якщо більш глибоко не розглядати її особливості та можливості. Вона краща, ніж здається і точно коштує заявлених грошей. Виробник підібрав дуже хороші матеріали, продумав ергономіку та знайшов баланс між розмірами та комфортом. Подробиці дізнаєтесь з огляду. Основні характеристики Logitech Signature M650
Дизайн і Корпус Почну з того, що Logitech Signature M650 – перша миша у мене на огляді, яка пропонується у двох варіантах корпусу та додатковій версії для шульги. Модель на тесті майже класика - стандартна або назву її маленькою, під праву руку і в рожевому кольорі. Ще доступні графітове і біле забарвлення. Відразу уточню – рожевий варіант для шульг відсутній. Про габарити меншого варіанта Medium вже згадав вище. Варіант Logitech Signature M650 у розмірі Large – на 10% більший завширшки, по довжині та за вагою. Для мого середнього розміру руки більше підійшов би формат Large, а для жіночої невеликої або середньої краще вибрати Medium. Мишка на огляді – для правші, так що додаткова пара кнопок розміщена зліва на корпусі під великий палець. У мишки для шульги ці клавіші справа. Потрібно визнати, що в цьому сегменті взагалі вибір невеликий, так що лівші потрібно обов'язково розглянути Signature M650 Large (L) як варіант для покупки. При роботі з мишою жіночою маленькою рукою враження від тривалого використання лише позитивні. Великий і безіменний пальці зручно зависають на текстурованому прогумованому матеріалі. Він не дає цим пальцям зісковзувати з корпусу та викликати дискомфорт.
Під зсувною кришкою USB ключ та місце для однієї батарейки формату AA. Колесо прокручування має маркування SmartWheel і отримало горизонтальне насічення на прогумованій частині покриття. Користуватися ним зручно, натискається з невеликим зусиллям та не сильно шумить. Порівняно з ним кнопки зверху можна назвати безшумними. У Logitech назвали цю технологію SilentTouch. Вона на 90% знижує стандартну гучність клацання. А ось клавіші на боці більш голосніші, якщо порівнювати із натисканням по коліщатку. Колесо прокручування можна використовувати для прокручування рядково, а можна швидко крутити - для швидкого прокручування. Щодо збірки мишки до виробника питань немає. Якість поєднання матеріалів і їх вибір на дуже високому рівні. Підключення Logitech Signature M650 - мишка з можливістю підключення до двох пристроїв одночасно. До одного з них підключаємося по Bluetooth, а на другий встановлюємо USB стік. Перемикання не дуже зручне і очевидне - через натискання круглої клавіші на нижній панелі. Індикатор підморгнув – перемикання пройшло успішно. За якістю та надійністю підключення за два тижні тесту у мене не виникло нарікань на жодний з типів підключення. Автономність В це важко повірити і я не зміг це перевірити в огляді, але виробник обіцяє, що мишка Signature M650 працює від однієї батареї до двох років при навантаженні до 25 годин на тиждень та підключенні до пристрою через Bluetooth. Якщо використовувати маніпулятор іноді, то однієї батарейки може вистачити і більше ніж на 2 роки. Ви можете відстежувати рівень заряду в Logitech Options. Для довідки скажу, що цей софт корисний не тільки цим. Встановити всередину акумулятор АА можна, тільки заряджати його прийдеться на зовнішньому пристрої. На корпусі жодних портів для заряджання не передбачено. Можливості Який сенсор використовує виробник не уточнюється. Для покупця доступні тільки діапазон CPI - від 400 до 2000. Діапазон невеликий, але потрібно врахувати, що і мишка не для кіберспорту. Вказати конкретне значення можливості немає, навіть через програму. Користувачеві доступний проміжок від 0 до 100%. Як бачите, можна запрограмувати:
Висновки Logitech Signature M650 - мишка, яка пропонується у двох розмірах та у варіанті для шульги. Це однозначний плюс виробнику, тому що вийшло в компактний корпус упакувати в міру просунутий маніпулятор.
Орієнтовний цінник 1699 грн ($50) Источник: SmartPhone.ua
Обсуждение статьиКоментариев пока никто не оставил. Станьте первым! |
|
|||