Midjourney запустить ШІ-редактор зображень

19:44, 21.10.2024

Midjourney запустить веб-інструмент, здатний редагувати будь-які зображення за допомогою генеративного ШІ. Новинка дасть змогу, зберігаючи форму редагованих об'єктів, змінювати їхні текстури, кольори та інші деталі залежно від текстових запитів користувача. Це відкриває шлях не тільки до великих творчих можливостей, а й до можливих зловживань.

Минулого тижня генеральний директор компанії Девід Хольц (David Holtz) опублікував на сервері Midjourney в Discord подробиці про новий ШІ-редактор зображень. Новий інструмент дасть змогу користувачам завантажувати зображення з інтернету і використовувати останні досягнення в галузі ШІ-технологій для їх редагування. "Він зберігає форму сцени і об'єктів, але перемальовує всі текстури, кольори і деталі відповідно до вашого запиту", - пояснив Хольц.

Поява такого інструменту відкриває перед користувачами великі можливості для творчості, однак викликає і серйозні питання щодо зловживань. Наприклад, інструмент може бути використаний для масового створення діпфейків або порушень авторських прав. Незважаючи на те, що в США на федеральному рівні, як і раніше, відсутній закон, який криміналізує створення діпфейків, щонайменше дюжина штатів уже ухвалили закони проти ШІ-імітацій, і багато інших штатів розглядають можливість наслідувати їхній приклад.

Хольц усвідомлює ризики, пов'язані з імовірним зловживанням новим інструментом, і заявив, що на початковому етапі доступ до сервісу буде обмежений невеликим числом користувачів. Компанія Midjourney розробляє системи моніторингу, що включають як людський контроль, так і ШІ, щоб мінімізувати потенційні порушення. Однак конкретні механізми реалізації цих обмежень поки що не визначено, і компанія збирає зворотний зв'язок від користувачів, щоб вирішити, хто має отримати ранній доступ до інструменту.

Слід підкреслити, що Midjourney вже впровадила стандарти метаданих IPTC Digital Source Type, що дають змогу маркувати зображення, створені з використанням ШІ. Однак компанія поки що відстає від інших лідерів ринку, як-от Adobe, які застосовують більш просунуті технології відстеження походження зображень, наприклад, стандарт C2PA. Ця технологія забезпечує можливість простежити повну історію редагування зображення, що істотно підвищує прозорість і відповідальність у процесі його створення та обробки.

У серпні поточного року Midjourney також запустила оновлений веб-сайт, який дає змогу будь-якому користувачеві створювати зображення за допомогою ШІ, зареєструвавшись через Google-акаунт. Спочатку надається безкоштовний пробний період, після закінчення якого користувачі можуть оформити платну підписку, щоб продовжити користуватися сервісом генерації зображень на постійній основі.

Джерело: SmartPhone.ua


Обговорення новини

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Попередні новини


купить телефон в Одесі, Україна