OpenAI відклала запуск голосового помічника, щоб він не наговорив зайвого

21:59, 26.06.2024

OpenAI відклала запуск довгоочікуваної функції голосового помічника ChatGPT, прагнучи гарантувати, що він зможе безпечно й ефективно обробляти запити мільйонів користувачів. Спочатку запуск функції намічався на кінець червня - тепер його перенесли приблизно на місяць.

Голосовий інтерфейс чат-бота OpenAI анонсувала в травні на заході, присвяченому оновленій моделі штучного інтелекту GPT-4o, яка ефективніше обробляє текст, звук і зображення в реальному часі. Компанія повідомила, що спочатку розраховувала запустити голосового помічника для невеликої кількості передплатників ChatGPT Plus, але прийняла рішення витратити ще місяць, щоб "досягти нашої планки для запуску".

"Ми вдосконалюємо здатність моделі виявляти і відхиляти певний контент. Ми також працюємо над підвищенням якості роботи системи і готуємо інфраструктуру до масштабування для забезпечення видачі відповідей у реальному часі", - повідомила OpenAI. Це не найприємніше рішення для компанії, яка прагне зберегти лідерство в жорсткому конкурентному середовищі.

Усім платним передплатникам голосовий помічник, згідно з планом, має стати доступним восени. OpenAI також розповіла, що готується розгорнути для чат-бота підтримку відео та трансляції екрана - детальніше про ці функції вона пообіцяла розповісти пізніше. У результаті з виходом голосового помічника його можливості будуть обмежені порівняно з версією, яку компанія демонструвала на презентації в травні. Наприклад, не працюватиме функція комп'ютерного зору, яка допомогла ШІ консультувати користувача щодо танцювальних рухів.

Джерело: SmartPhone.ua


Обговорення новини

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Попередні новини

  • Як регулюватиметься штучний інтелект в Україні?Як регулюватиметься штучний інтелект в Україні?21:47 26.06.2024

    Міністерство цифрової трансформації України розробили документ, який детально описує підхід щодо впровадження майбутнього регулювання штучного інтелекту в Україні та кроки на шляху до нього.

  • Amazon таємно готує власного конкурента для ChatGPTAmazon таємно готує власного конкурента для ChatGPT16:50 25.06.2024

    Бачачи потенціал технологій генеративного штучного інтелекту, мало хто з гігантів IT-ринку хоче втрачати відповідні можливості. Якщо Microsoft інвестує кошти безпосередньо в стартап OpenAI, то Amazon намагається розробляти конкурента ChatGPT власними силами.

  • Розробників ШІ викрили в зборі даних із сайтів ЗМІ всупереч прямим заборонамРозробників ШІ викрили в зборі даних із сайтів ЗМІ всупереч прямим заборонам13:10 23.06.2024

    Кілька компаній, що займаються розробкою систем штучного інтелекту, ігнорують ухвалений галуззю веб-стандарт, який дає змогу видавцям блокувати збирання свого контенту з метою його подальшого занесення до масивів для навчання генеративного ШІ.


купить телефон в Одесі, Україна